X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

MTU ukarane przez KNF

2009-05-08 10:28 piątek
Komisja Nadzoru Finansowego na siedemdziesiątym szóstym posiedzeniu ukarała MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń. KNF nałożyła na ubezpieczyciela karę pieniężną w wysokości 30 tysięcy złotych za dwukrotne...
Czytaj więcej »
MTU chce zwiększyć udział autocasco w portfelu. Obecnie około 95 procent przypisu spółki jest generowane przez ubezpieczenia komunikacyjne. Aż 89 procent z nich to ubezpieczenia OC. ...
Czytaj więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Tadeusza Spanily...
Czytaj więcej »

Reklama MTU pod lupą KNF

2008-12-01 10:42 poniedziałek
Komisja Nadzoru Finansowego analizuje przekaz reklamowy Mojego Towarzystwa Ubezpieczeń pod kątem ewentualnego wprowadzenia klientów w błąd...
Czytaj więcej »
W dniu 18 listopada 2008 r. odbyło się 63 posiedzenie Komisji Nadzoru Finansowego. Podczas obrad nadzór wyraził zgodę na zmiany w strukturze akcjonariatu jednego z ...
Czytaj więcej »
<1>
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.